POTGROND & MESTACTIE 2017

Handbalvereniging SV Quintus (Hengelo Gld.) houdt weer haar jaarlijkse potgrond en mestactie.

Productinfo
Prima kwaliteit potgrond voor kamerplanten en bloembakken! De gedroogde mest is geschikt voor gazon en border en kunstmest is ideaal voor zomerbemesting.

Levering
Op zaterdag 11 maart 2017 wordt uw bestelling gratis bij u thuis bezorgd. De bestelling wordt neergelegd op de plek die u aangeeft op dit bestelformulier (bijv. achter huis of bij voordeur).

Bestelling
Op de bestelbon hieronder kunt u uw bestelling invullen. Deze bon wordt vanaf donderdagavond 16 februari of de dagen daarna (t/m 20 februari) door één van onze leden bij u opgehaald. Wij verzoeken u vriendelijk het verschuldigde bedrag vooraf te betalen aan onze leden of over te maken op rekening NL15RABO 01255.05272 t.n.v. SV Quintus o.v.v. Potgrondactie, uw bestelling, uw naam en adres.
Indien u onze leden gemist heeft, kunt u uw bestelling ook telefonisch doorgeven: 0575-520695 (bij voorkeur na 19.00 uur) of mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Of lever uw bestelbon in bij A. Lahuis, Waarleskamp 23 in Hengelo (graag bestelling + geld in een gesloten envelop). De uiterste besteldatum is 24 februari 2017.

Naam:.......................................... Adres:...............................................

Telefoonnummer: ...........................

..... zak(ken) potgrond € .............

..... zak(ken) gedroogde koemestkorrels € .............

.... zak(ken) kunstmest € .............
___________

Totaal € .............

0 ik betaal contant
0 ik betaal via de bank

Leg mijn bestelling neer op de volgende plek :......................... ..................

Alvast hartelijk dank voor uw bestelling!

Bestel formulier KLIK HIER!!!

 

 

 

Aanvullende gegevens